Ana sayfa Diyanet Müftü Özcan, okulun ilk günü öğrencileri yalnız bırakmadı

Müftü Özcan, okulun ilk günü öğrencileri yalnız bırakmadı

4

Mengen İlçe Müftüsü Mehmet Özcan, 2023 – 2024 eğitim-öğretim yılının ilk gününde Mengen Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek tatil sonrası ilk derslerinde öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Müftülük Vaizi Muhammed Doğancı ve İlçe Gençlik Koordinatörü Bünyamin İsmail Ertaş’ın da hazır bulunduğu ziyarette Müftü Özcan, öğrencilerin heyecanını paylaştı.

– “Müftülük personeli olarak öğretmenlerimizin yanındayız”

Ziyaretlere dair konuşan Müftü Özcan, “Yeni bir eğitim ve öğretim yılına Bismillah dediğimiz bu günde, idareci, öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyorum. Bizler Müftülük personeli olarak öğretmenlerimizin yanındayız. Evlatlarımızın manevi gelişimi için her türlü katkıda bulunmaya hazırız. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak protokolümüz çerçevesinde yepyeni projeler ile gençlerimize, evlatlarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz. Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize muvaffakiyetler dilerim.” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde öğrencilere Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından dergi ve kitaplar hediye edildi. 

Kaynak: Read More 

Bu haber, Diyanet Haber (www.diyanethaber.com.tr) üzerinden otomatik olarak yayınlanmaktadır. Bu içeriğe Dini Haber Merkezi tarafından hiçbir şekilde editöryal müdahalede bulunulmamıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here