Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Dini Haber Merkezi, Diyanet İşleri Başkanlığı kurumu ve çalışanlarıyla ilgili gerçek, doğru ve tarafsız haberleri kullanıcılarına ulaştırmayı hedeflemiştir. Diyanet sendikalarıyla ilgili de haberler yayınlarken genellikle Diyanet camiasıyla ilgili bilgiler vermekte olan Dini Haber Merkezi, bir çok Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı çalışanları tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

“Diyanet çalışanlarının gür sesi” sloganıyla yayın hayatına başlayan ve uzun süredir hizmet vermekte olan haber sitemiz, Diyanet çalışanları hakkında özel haberler yaparak, bizzat sitemizi takip edenler ile birebir iletişim halinde olmaya gayret gösteriyor.

Genellikle sitemize gönderilen mailleri tek tek okuyor, Facebook sayfamıza gelen mesajları da dikkate alıyoruz. Bize gelen haberleri derleyerek, yayınlanamaya çalışıyoruz.

En büyük hedefimiz tüm Diyanet çalışanlarına ulaşmak ve onların gür sesi olmak. Böylelikle Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde çalışanların daha etkili bir şekilde kurumuna bağlılığını artırmaya çalışıyoruz. Asla hedef göstermek, sansasyon oluşturmak, algı üretmek gibi bir derdimiz yok. Sadece Diyanet ve İslam haberleri yayınlayarak kurumumuza yaraşır haber politikası izliyoruz.