Ana sayfa Diyanet Bayburt’ta anlamlı yarışma

Bayburt’ta anlamlı yarışma

2

Bayburt İl Müftülüğü Diyanet Gençlik Koordinatörlüğü organizasyonu ile düzenlenen yarışmaya 7-15 yaş arasındaki kız ve erkek 75 öğrenci katıldı.

Çoktan seçmeli test usulü ile yapılan yarışmada Bayburt Mutlu Köyü Camii Yaz Kur’an Kursu Öğrencisi Gökhan Sağdıç birinci, Danişment Köyü Camii Yaz Kur’an Kursu Öğrencisi Rüveyda Can ikinci, Merkez Zülküf Bozkurt Camii Yaz Kur’an Kursu Öğrencisi Kübra Artar üçüncü oldu.

Yarışma sınavı öncesinde sınıfları gezen İl Müftüsü Abdurrahman Şahin ve İl Müftü Yardımcısı Fatma Tuba Altın öğrencilere başarılar diledi.

Diyanet Haber’e açıklamalarda bulunan Müftü Şahin, “Bu yılda yaz Kur’an kurslarımızın sonuna geldik. Evlatlarını camilerimize gönderen ailelere çok teşekkür ediyorum. Yaz Kur’an kurslarına gelerek camilerimizi dolduran çocuklarımızı tebrik ediyorum. Bu yarışmanın düzenlenmesinde emeği geçen müftülük personeli ve gençlik koordinatörlerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi. 

Kaynak: Read More 

Bu haber, Diyanet Haber (www.diyanethaber.com.tr) üzerinden otomatik olarak yayınlanmaktadır. Bu içeriğe Dini Haber Merkezi tarafından hiçbir şekilde editöryal müdahalede bulunulmamıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here