Ana sayfa Sendika Anadolu Diyanet Sen ve Avrasya Diyanet Vakıf Sen, Türk Diyanet Vakıf Sen...

Anadolu Diyanet Sen ve Avrasya Diyanet Vakıf Sen, Türk Diyanet Vakıf Sen ile birleşti

Türk Diyanet Vakıf Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, Karabük-Bartın ve Eskişehir-Bilecik Şubelerinin kongresinde konuştu. Ünal, Anadolu Diyanet Sen ve Avrasya Diyanet Vakıf Sen’in Türk Diyanet Vakıf Sen (TDVS)’e katıldıklarını açıkladı.

Türk Diyanet Vakıf Sen Genel Başkanı Nuri Ünal katıldığı genel kurullarda şunları söyledi:

“Hak mücadelemize, hakkı tutup kaldırma çabamıza destek verdiğiniz için şahsınızda bütün üyelerimize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Sendikal faaliyetler ciddi yapılması gereken işlerdir. Güne veya güce göre şekil almamalıdır. Bizler Türkiye Kamu-Sen, Üye sendikalarımız ve Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak önce ülkem anlayışıyla olaylara bakıyoruz.

“Artık yetkili olma zamanımız geldi”

“Güzel ve hayırlı hizmetlere bir araç olarak gördüğümüz sendikal hareketi doğru bir şekilde yapmak hepimizin görevidir. Bunun içindir ki; Diyanet ve Vakıflar çalışanlarımızın haklarının alınabilmesi için etkili olan Sendikamızın artık yetkili olma zamanı gelmiştir. Bunu da en kısa sürede sizlerle birlikte Allah’ın izniyle başaracağız.”

“Anadolu Diyanet Sen ve Avrasya Diyanet Vakıf Sen, Türk Diyanet Vakıf Sen’e katıldı”

“Diyanet ve Vakıf hizmet kolunda birlikteliğin, bütünleşmenin ve buluşmanın adresi olan Türk Diyanet Vakıf-Sen’e katılan Avrasya Diyanet Vakıf-Sen ve Anadolu Diyanet-Sen’in yöneticilerine ve üyelerine de teşekkür ediyorum.”

Tek liste halinde gidilen seçimlerde Karabük-Bartın Şube Başkanlığına Nihat Kaplan, Eskişehir-Bilecik Şube Başkanlığına Hüseyin Poyraz yeniden seçildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here